Oznakowanie poziome – Produkty
Malowanielinii.pl prowadzi także sprzedaż produktów, dzięki którym możecie Państwo samodzielnie wykonać oznakowanie poziome i pionowe hal i parkingów.
Specjalne oznaczeniowe taśmy PCVmalowanielinii

Oferujmy taśmy podłogowe, dzięki którym łatwo i sprawnie będziesz mógł stworzyć oznakowanie poziome w swoim obiekcie. Do ich zalet zaliczyć można wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Nie rozciągają się podczas aplikacji, co znacznie ułatwia prace montażowe. Ich usunięcie również nie nastręcza dużych problemów – nie pozostawiają trudnych do wyczyszczenia śladów kleju.

Dzięki bogatej palecie dostępnych kolorów oraz szerokości (możemy je przyciąć do preferowanej szerokości) każdy klient z pewnością znajdzie taśmę dostosowaną do swoich potrzeb. Nasze taśmy pozwalają na stworzenie zorganizowanego systemu oznakowania poziomego, który obejmuje ciągi komunikacyjne dla pieszych, drogi transportowe w magazynach oraz halach produkcyjnych. Do oznaczania miejsc potencjalnie niebezpiecznych, do jakich należą ruchome krawędzie (rampy, windy), przyniżenia (belki stropowe, podciągi) oraz różnego rodzaju przeszkody (słupy, ściany), proponujemy specjalne taśmy żółto-czarne.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy również produkty ułatwiające aplikację taśm, m.in. aplikator do taśm PCV, wałki dociskowe oraz skrobaki i preparaty do usuwania taśm i reszek kleju z posadzki.
Oznaczenia podłogowe 5S
Oznaczenia podłogowe 5S

Nasz asortyment obejmuje także doskonałe samoprzylepne oznaczenia podłogowe 5S, które dzięki łatwej aplikacji z pewnością znajdą uznanie w Państwa oczach. Możemy zaproponować Wam taśmy w dwóch wersjach o różnej szerokości, która wynosi odpowiednio 50 oraz 80 mm. Wysoka funkcjonalność, dobra widoczność i nienaganna estetyka sprawiają, że oznaczenia tego rodzaju świetnie sprawdzają się dużych zakładach produkcyjnych, jak też w magazynach czy mniejszych warsztatach.

      Standardowe kolory :  żółty  , biały,  czerwony ,  niebieski ,  zielony ,  czarny 


Samoprzylepne znaki BHP
malowanielinii

Dostępne w naszej ofercie samoprzylepne znaki BHP stanowią doskonałe uzupełnienie malowanych linii, wyznaczających ciągi komunikacyjne oraz drogi transportowe w magazynie. Służą one poprawie organizacji ruchu oraz poprawieniu kwestii bezpieczeństwa np. poprzez nakaz noszenia kasku. Znaki drukujemy na foliach szablonowych, a następnie w celu ich dodatkowego zabezpieczenia pokrywamy je laminatem z folii poliwęglanowej.malowanielinii malowanieliniiFarba do malowania pasów Linemarker
malowanieliniiFarba do malowania pasów Linemarker to wydajny produkt o bardzo dobrych właściwościach kryjących. Idealny do malowania natryskowego oznaczeń – trwałych i odpornych na ścieranie, działanie światła i innych czynników atmosferycznych. Posiada zawór do wykonywania znaków poziomych, można go stosować również w wózkach do oznaczeń liniowych. Umożliwia specjalne oznaczanie linii i znaków granicznych na drogach, parkingach i w obiektach przemysłowych. Jego zmodyfikowana receptura pozwala na szybkie mieszanie farby; dodatkowo jest to produkt nieszkodliwy dla zdrowia. Dostępne pojemności: 500 i 750 ml.

Wózek do oznaczeń Speedliner 2 pro


malowanielinii

Wśród oferowanych przez nas produktów znaleźć można także wózek do oznaczeń Speedliner 2 pro. Jego stabilna konstrukcja to gwarancja spokojnego i równomiernego malowania znaków poziomych, ponadto umożliwia on aplikację bezpośrednio przy ścianach. Jest łatwy w montażu, a dzięki składanemu uchwytowi można łatwo przetransportować urządzenie. Speedliner 2 pro zapewnia równoczesną aplikację z dwóch aerozoli, miejsce na 4 zapasowe oraz komfort użytkownikom prawo i leworęcznym.


Jeśli potrzebujesz malowania pasów o wyjątkowej trwałości lub na nietypowej powierzchni, zobacz, jakie linie specjalne wykonujemy w ramach naszej oferty!